Meist

Terra Modus on laserskaneerimise ettevõte, mis keskendub reaalsuse püüdmisele ja punktipilvede töötlemisele, tavaliselt loome CAD-faile arhitektidele ja inseneridele, kes kavandavad olemasolevate struktuuride taastamist, renoveerimist või ehitamist. Loodud failid hõlmavad sageli 3D-hooneteabe mudeleid (BIM) või 2D-korruseplaane ja fassaade. Samuti arendame Undeti tarkvaratööriistu, et tõhustada punktipilve töötlemise töövooge ja kiirendada täpsete 2D-, 3D- ja BIM-andmete loomis, mis põhinevad 3D-laserskaneerimise andmetel.

Oleme sertifitseeritud vastavalt kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2015 standardile. Sertifitseerimisvaldkond: maapealne laserskaneerimine ja fotogrammeetria ning kogutud (saadud) andmetest ehitusdokumentatsiooni (2D, 3D, BIM) koostamine.

Osaleme teadusuuringute projektides, tarkvaraarenduses ja uuenduslike kaugmõõtmislahenduste juurutamises.

Meil on kutsekindlustus, mille eesmärk on kaitsta kliente õiguspäraste ootuste võimaliku mittetäitumise eest ning hüvitada kolmandatele isikutele rahalised kahjud.

Teeme koostööd arhitektide, geodeetide, projektijuhtide, omanike, valitsusasutuste, kohalike omavalitsuste ja riiklike muinsuskaitseorganisatsioonidega.